Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az egész garnélát hogyan...

Az egész garnélát hogyan lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem az egészt, hogy nem csak farok ,hanem megvan a szeme meg a lábai :-) Szóval fagyasztott, de meg van főzve előre. Plusz van egy kis tálca vegyes tenger gyümölcse is, ami viszont nyers. Tehát össze tudom valahogy keverni a kettőt? A vége felé rátenni a garnélát? Le kell előtte szedni a lábait, meg a fejét, vagy azt így kell tálalni? Most kicsit bizarr nekem így egyben azokkal a gülü szemeivel, de bevállalós vagyok. :-)
2012. júl. 16. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvaszd ki forró vízben egy pár percig, és akkor le tudod szedni a fejét és a lábait. A tenger gyümölcseit kicsit süsd fokhagymás olajon, majd tedd hozzá a rákokat. Pár perc és kész. Tésztához egy kis tejszínes mártással isteni.
2012. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kajába akarod belekeverni akkor szedd le róla a fejét és a lábait. De ha pl Paellát csinálsz belőle akkor jól fog mutatni rajta az egész garnéla, de akár abban is leszedheted amit kell róla és úgy is csinálhatod a paellát.


Itt vannak róla képek, a paella: [link]


Itt meg garnélás recepteket linkelek neked: [link]

2012. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2012. júl. 16. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol vetted és mennyiért?Ha nem vagyok indiszkrét? :) Úgy ennék,de nem tudom hol lehet kapni.
2012. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Auchan-ban és 2100 Ft volt kilója, mert kiárusítás volt.
2012. júl. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!