Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzöl ma, és a hét többi...

Mit főzöl ma, és a hét többi napján mit főztél, vagy mit fogsz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 11:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Ó, ez jó kérdés, én is épp azon matekozok, hogy mi a fenét főzzek. Remélem kapok itt ötleteket :)
2012. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs nekem sem arról,hogy mit is főzzek.
2012. júl. 25. 11:27
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Ma milánóit eszünk, tegnap rántott hús volt krumpli pürével és ubi salival, kukorica leves, tegnapelőtt babos-húsos-tárkonyos-tejfölös leves, másodiknak pedig sült csülök, hagymás tört burgonyával. :)
2012. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%

hétfőn sülthusit+cézársalátát házi ezerszigetöntettel. Ha nem rakod rá az öntet a salira, csak menet közben adagonként, napokig nem tottyad meg.

Ma borsófőzeléket fogok, ha az elfogy spagetti carbonana féle szószos dolog lesz.

Vagy sült sajtos-sonkás-tejfölis tészta.

A tojásos nokedli, túrógombóc is szerepel a terveim közt.

2012. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ma milánóit eszünk, tegnap rántott hús volt krumpli pürével és ubi salival, kukorica leves, tegnapelőtt babos-húsos-tárkonyos-tejfölös leves, másodiknak pedig sült csülök, hagymás tört burgonyával. :)
2012. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
ja és nálunk mindig mennek a levesek, tárkonyos ragu, hús, sajtkrémleves, spárgakrém, brokkoli krém, stbstb
2012. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
milánói, tojásleves sült krumpli sült hús, chilis bab, rakott krumpli, zöldbabfőzelék, túrós tészta, pörkölt, paprikás csirke, tojásos nokedli, sült gombafej sajttal és paradicsommal töltve baconba csavarva hozzá kukoricás rizs tartár mártással, rakott kel, grízes tészta, palacsinta, sütőzsákos csirkecomb
2012. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer ment el a válaszom, telóról írtam. :)
2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

A párom nem igazán leveses,vasárnap is megcsináltam egy fazék káposztalevest)rántással),ment ki tegnap a kutyának.

Tegnap krumplis tészta volt sült hússal,ubisalival,palacsintával.Mára gondoltam rakott sonkás tésztát,tejszínesen.

2012. júl. 25. 11:38
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk eddig volt: húsgombóc paradicsomszósszal, babgulyás, ma rakott zöldbab, hogy még mi lesz azt nem tudjuk.
2012. júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!