Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktózmentes tejből lehet...

Laktózmentes tejből lehet pudingot csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudom lehet én vagyok a béna, de sehogy sem akar besűrűsödni a puding...hiába forralom fel többször ugyanolyan híg marad..:S

2012. júl. 31. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból is jónak kell lennie, hiszen én meggyléből csináltam és az is sűrű lett, talán többet tettél, mint a recepten van.
2012. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

főzd még nyugodtan, habverővel kevergesd. előbb-utóbb sűrűsödni kezd. a laktózmentes tejtől is besűrűsödik,mert

a laktóznak semmi köze a sűrűsödéshez.ha meg, hagy úgy, ás majd kihűtve meglátod mennyire dermedt meg. szerintem meg fog dermedni, ha folyós is.

2012. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3x forraltam fel, de semmi, hagytam kihűlni és nem dermedt meg..:S
2012. júl. 31. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Passz, akkor a pudingod volt pudingmentes.

ha van még anyagod, próbálj egy másikat bekeverni, hagyd állni egy kicsit és utána kevesebb tejjel összefőzni, hátha a második jó lesz.

tényleg sajnálom, hogy így jártál.

2012. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindegy semmi gond:) A vanília pudingnak laktóz mentes tejjel így is karamell íze lett..xD de tényleg:D

Legalább ittam egy jó kis karamellás tejet:D

2012. júl. 31. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát persze, mert cukrot csak tettél bele, az karamellizálódott a többszöri forralás miatt.

még egy kicsit kutyulod , akár tejkaramella is lehetett volna belőle:)

2012. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D hát ezt nem gondoltam volna pedig teljesen logikus:)
2012. aug. 1. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!