Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek, ha készítettem...

Mit tegyek, ha készítettem egy nagy adag kókuszgolyót és már a készítés közbeni csipegetéssel jól laktam és nem kívánom?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon kb. vasárnapig. Szerintem a felét sem fogom megenni. Mit csináljak vele?:D
2012. aug. 1. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Takard le valamivel, hogy ne száradjon meg annyira, vagy ha biztos nem fogod megenni akkor add oda valami ismerősnek, szomszédnak
2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fagyaszd le!

Szerintem ugyanolyan lesz, ha kiveszed és kienged, mint most. (Ugyanis a friss kenyeret is ha szeletelve lefagyasztom, amikor kivettem, az asztalon kb. egy óra múlva olyan friss állagú lesz, mintha aznap sütötték volna)


Ha mégis kicsit megereszkednek, akkor kavarj még hozzá egy kis kekszet, vagy esetleg gesztenyemasszát, hasonlót, attól vissza-szerzi a jelenlegi állagát.


De dobd ki, kár lenne érte!

2012. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fagyasztás jó ötlet!
2012. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szívesen megeszem, ha közel laksz.
2012. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tedd be a hűtőbe... gondolom amúgy se egyszerre etted volna meg...
2012. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem!
2012. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Takard le, utána mehet a hűtőbe. Észre sem veszed, el fogod te azt hordani, megeszegeted, amire észbe kapnál.
2012. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is a fagyasztást ajánlom.
2012. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!