Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát tudnék készíteni...

Milyen tortát tudnék készíteni szülinapra, amihez nem kell a piskótát kettévágni vagy sütés nélkül elkészíthetem?

Figyelt kérdés
Tiramisut szoktam csinálni tortaformában,de már uncsi...
2012. aug. 5. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Háztartási kekszet sorba raksz egymás mellett. Megkened csoki-pudinggal, a tetejére a következő sor kekszet, megkened vanília-pudinggal. Lezárod még egy sor keksszel, amelyik pudingod maradt, azzal a tetejét, oldalát is megkened. Díszíted vagy csoki-reszelékkel (ha vaníliád maradt), vagy kókusz-reszelékkel (ha csoki puding a külső).

Hűtőben másnapra a keksz bepuhul a pudingtól.

2012. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, ott tudod majd kockákra szelni, ahol a kekszek találkoznak.
2012. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Darált háztartási kekszet gesztenye-masszával, lefőzött kávéval, rum aromával gyúrd össze. Feltekerheted tekercsnek, kókusz-reszelékkel megszórhatod és felszeled. Vagy golyókat készítesz belőle (ez esetben a golyók közepébe magozott meggyet nyomhatsz), és kókusz-reszelékbe forgathatod.
2012. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt a napokban többször olvastam:

Tejberizs sűrűre főzve, bele valami aprószemű gyümi (meggy, vagy tördelt narancs, esetleg ha van eper stb.), apró tálkákba, poharakba töltve, a tetejére forró csoki, vagy cukrozott kakaót rászórni, esetleg szintén gyümivel díszíteni.

2012. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű és mutatós a csíkos,-vagy zebrakeksz, ha van őzgerinformád, abban lehet sokfélét készíteni, pl ostyásrolád,babapiskótás-kókuszos finomságot is. főzni, csak a pudingot kell a hozzávalókkal összefőzni és memehetnek is a keksz közé, vagy a formába. ha valamelyik konkrétan érdekelne, írj itt vissza, szívesen leírom.
2012. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*mehetnek... dadogott az ujjam:)
2012. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

juuuuj,én tudok egy nagyon jót. ma van a névnapom,és ezzel leptem meg magam.. :)

Oroszkrém torta sütés nélkül.

Babapiskótát veszel,kb 2 csomagot. 1 cs vaníliás pudingport 4 dl tejjel megfőzöd.fél liter habtejszínből kemény habot versz.kiveszel belőle kicsit a díszítéshez,és óvatosan összekevered a meleg!! pudinggal. teszel hozzá egy cs étkezési zselatint is. (azt egy fél dl vízzel elkevered előbb).

nah ha kész a krém,akkor leteszel egy sor babapiskótát egy tortaformába,teszel rá krémet,megszórhatod vmilyen gyümölccsel is ha szereted. rá még egy sor piskóta és így tovább amíg el nem fogy.

ha ezzel megvagy,ráteszed a tetejére a félrerakott habot. gyümölccsel díszíted.


Biztosíthatlak,hogy páratlan finomság. Nem a legolcsóbb kategória,de megéri az árát és a fáradtságot!


Azért írd le h hogy ízlett,ha netán megcsinálod!!

2012. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek nagyon jók! Valószínű az oroszkrém lesz a nyerő :)
2012. aug. 5. 22:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Pokergirl715! Megírom mindenképpen :)
2012. aug. 5. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!