Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kombinált vagy gáztűzhelyet...

Kombinált vagy gáztűzhelyet vegyek? Előnyök, hátrányok? Kombinált sütőben hogy sül a hús? És a sütemény?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én, ha most vennék újat, kombináltat vennék. Nekem gáz sütőm van, nem mindegy, hogy melyik sínre teszem az ételt, annyira süt az alja, hogy szinte mindent csak a felső sínen tudok sütni. Villany esetén ez egységes, egyszerre több sütőlap is betehető, ugyanúgy megsül lent is, mint fent is. Alacsonyabb hőfokot szerintem jobban lehet tartani a villanyon, nekem a gázon a habcsók mindig megbarnul vagy nyitott ajtóval kell sütni, ami azér elég sok fölösleges energiát használ el. Hússal nincs bajom a gáznál, inkább a sütiknél nem mindegy.
2012. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki van cserepezve a gáztűzhelyed alja? Legalsó sínen akkor is esélyes, hogy sütne, de kevésbé. Nekünk még sosem sütötte le semminket (se hús, se süti) bár sokszor tényleg a legmagasabbra rakjuk.
2012. aug. 6. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is, ha lenne lehetőségem,kombináltat vennék.Most gáz van..
2012. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 doboszoli ***** válasza:
Ha anyagilag belefér, az elektromos, légkeveréses sütő, grill funkcióval, felér egy főnyereménnyel, akár süti, akár hús esetében.
2012. aug. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!