Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagy baj ha nincs a kekszteker...

Nagy baj ha nincs a keksztekercsbe kókusz?

Figyelt kérdés

szoktam a töltelékbe tenni, de most nincs itthon kókusz viszont nagyon ennék. Annyira nincs jelentős íze benne a kókusznak, szerintetek?

[link] ez alapján csinálom


2012. aug. 10. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Az a lelke ennek a sütinek, a t1 dkg kókusz elég sok, az hiányozna belőle, anélkül csak egy sima vajkrém, tegyél bele legalább kakóport.
2012. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha van otthon 1 citrom, reszeld bele a héját, és a levét is csavard bele. Így nem kókusz-tölteléked, hanem citrom-ízű tölteléked lesz.

Ha nincs citrom, akkor kavarj bele kakaót, és az is fincsi lesz, csupán esztétikai hiányosság, hogy a tészta is, és a töltelék is barna lesz.

2012. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Szóval a töltelékbe a kakaó, az nem volt részemről jó ötlet, de a citromos az jó. Ha citrom nincs, akkor megteszi a citromlé is.

2012. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat:) még akkor átgondolom, hogy megcsinálom :)
2012. aug. 10. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Rendkivűl nagy gond!!!Az a "lelke"...
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
még hozzáteszem, hogy a válaszokat nem én húztam le, tőlem mindenki zöld kezecskét kapott:/
2012. aug. 10. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Az idősebb unokatestvérem nem szereti a kókuszt, és mama dióreszeléket tesz bele, vagyis abba forgatja bele:)
2012. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szeretik a kókuszt, így a mézeszserbó grízes-margarinos-vaniliás krémjével töltöm meg. nagyon finom.
2012. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gond, ha nincs benne kókusz?

A kérdező keksztekercsnek nevezi, amit készíteni akar, és nem kókusz-tekercsnek!


Semmi gond, valamikor nem is raktunk bele kókuszt, mellesleg mint a példa is mutatja, nem is szereti mindenki. (Egyébként a kókusztól én magam is fulladozok, túl száraznak találom.)

2012. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne aggódj a kókusz hiánya miatt.

Én pl. a darált kekszet gesztenye-masszával gyúrtam össze, közel-távol nem volt benne a kókusz, mégis a 10 újjúnkat megnyaltuk utána.

Fincsi lesz az kókusz nélkül is, bármilyen más ízesítéssel.

2012. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!