Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell tökéletes rizst...

Hogy kell tökéletes rizst főzni? Nem nagyon akar sikerülni, holnap meg kukoricás rizst szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
én mindig uncle ben"s rizst veszek az előgőzölt zacsisat, na az nekem mindig sikerül, simán sosem.
2009. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszadó írta le tökéletesen a rizs főzésének menetét,és ezt ne hasonlítsátok össze a főzőtasakos rizsekkel,mert közelében nincsenek az így elkészített rizshez.
2009. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nos én is úgy csinálom a rizst ahogy a második válaszoló írta,összehasonlíthatatlan a zacskós rizzsel.Ennél még az is jobb ha úgy főzöd meg a rizst mint a tésztát bő vízben amiben van olaj,meg vegeta,és a végén elszűröd:)

Én is pirítom kis lángon míg ki nem fehérednek a szemek.Aztán mikor vízzel felöntöm után is végig kis lángon hagyom fedő alatt.Szépen megpuhul.Sosem keverem közben!Amikor kész,leveszem a fedőt,kicsit hagyom pár percig és utána kétágú húsvillával keverem csak fel egy kicsit,hogy ne törjenek szét a szemek.Hoszzúszeművel csinálom.Ha keverni akarod,mindig villával.Jah és amikor a maradék totál kihűlt,mielőtt elteszem a hűtőbe,még egyszer meghúzkodom kicsit a villával,hogy tuti ne álljon össze másnapra sem.Csak pár mozdulat nem is keverés ez.Na litániát írtam....sorry:)

2009. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
fínomak :)
2010. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!