Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek finom lenne ez a...

Szerintetek finom lenne ez a torta?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy piskóta lapot kisütök, egy vaníliás pudinport kevesebb tejjel kikeverek, bevonom vele a piskótát és a végén epret raknék rá és nutellával díszíteném. Szerintetek hogyan harmonizálnának az ízek? Mit csinálnátok máshogy? Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Először túrótortát akartam, de Angliában élek és a cottage cheese túl folyós, nem állna össze a pudinggal.

2012. aug. 16. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Jobb lenne ha főznél vanília pudingot, kihűtenéd, majd vajas porcukros krémmel összekevernéd. Vagy csokikrémet raknál bele, [link] én ezt szoktam készíteni, valami isteni, pedig nem vagyok oda a vajas krémekért :)
2012. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pudingot - ha kihűlt - keverd össze habosra kikevert cukros vajjal, vagy margarinnal! És hogy a tömény ízt lazítsd fel, meggybefőttet is keverhetsz közé.
2012. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretem a vajas krémeket...ezért én a tejszinhabot javaslom.A hidegre hűtött pudingot forgasd össze a habbá vert tejszinnel,ha kivánja tégy bele még vanilia aromát.

Ebből lesz annyi,hogy tölteléknek is mehet a piskóta lapok közzé,ha gondolod.

A tetejére pedig csak az eper és a tejszinhab.Itt inkább hanyagold a csokit,nutellát.

2012. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én kisütöm a piskótalapokat, majd kacsazsírral összeragasztom őket. Ezután törpörtyükrémmel nyakonöntöm az egészet és szalonnát katonázok a tetejére. Ha gondolod még nutellával ízesítheted! Isteni.. :D
2012. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nutellát úgy gondoltam, hogy az eprekre pár csíkot húznék, nem nyakon önteném vele :) arra gondoltam, hogy megcsinálom úgy a vaníliapudingot ahogy leírtátok és rétegesen csinálom, de nem meggyel, hanem eperrel pici nutellával, így már jobb? Amúgy köszönöm mindenkinek!
2012. aug. 16. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon tuti krémem, imádja a család!! Csokit olvassz fel gőz felett, majd keményre vert habtejszínbe forgasd bele. Ez a mousse, de tortába is isteni. A jobb állag elérése érdekében én mascarponét is rakok bele, isteniii!

Fehér és étcsokival is készítheted! :)

2012. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!