Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kettő fogás elég vagy kellene...

Kettő fogás elég vagy kellene még csinálnom valamit a leves és a deszert közé? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Holnap vendégek jönnek zöldbósó ragú levest ,és madártejet gondoltam,hogy csinálok . A férjem szerint kellene még valami a deszert elött...
2012. aug. 21. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez kevés
2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés és nem is túl tartalmas. Hiányzik a főfogás. A zöldborsó ragú levesben gondolom van ugyan hús, de én például vendégségben nem állok neki kienni a leves húst, tehát kapnak egy tányér levest, meg egy kis folyékony desszertet, ez semmi. Bár attól is függ, hogy kik mennek vendégségbe és milyen apropóból. Én csinálnék valami húsos friss salátás másodikat.
2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy kell közé főétel. furcsa is lenne így.

valami könnyű sültcsirkét petrezselymeskrumplival, vagy zöldséges párolt rizzsel, hagymás törtkrumplival, valami finpom nyári vegyes salátával.

de akár pár szelet rántotthúst is csinálhatsz, esetleg sajttal-sonkával töltve.

utána jöhet a hideg madártej:)

2012. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A tesom jön + férje + 3 éves kislányuk . Átgondoltam közben én is . Sütök még gombával sütött csirke combot.+ zöldsalátát, és steak burgonyát..
2012. aug. 21. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél:)
2012. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!