Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehetne ezt megvalósítani...

Hogy lehetne ezt megvalósítani? ötletek?

Figyelt kérdés
sziasztok:) szeretnék levest főzni és azt hiszem, hogy egy étteremben láttam már, de arra gondoltam hogy csirkemellet ( filézett), ki klopfolok, és valami tojásos dolgot vmi tölteléket ( mit lehetne??) beletenni, felcsavarni mint a palacsintát, átszúrni vmivel, és forró vízben megfőzni, majd a végén szeletelni karikákra a levesbe, de hogyan csináljam meg hogy a levesbe ne főljön bele a töltelék, hogy lehetne lezárni, vagy ötletek? vagy tekerjem be majd folpackba ? ötletek? köszi:)
2012. aug. 26. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemellet nem a levesbe kellene fözni, hanem sütöben megsütni, utána kihütve szeletelni és tálaláskor tenni a levesbe.
2012. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi:) és milyen tölteléket rakjak bele? vagy inenntől bármit lehet? sajtot nem szeretnék:S
2012. aug. 26. 20:40
 3/17 A kérdező kommentje:
ja és ment a zöld kéz:)
2012. aug. 26. 20:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent lehet, darált húsosat, vagy zöldségeset, gombásat, aszalt szilvás, sonkás, baconos, stb. - attól is függ, hogy milyen levesbe akarod tenni.

Javaslom, hogy keress az interneten recepteket töltött csirkemell, esetleg csirkemell-rolád, vagy hasonló cimszavakkal, és olvasd át, hogy miket találtak ki mások, és szerinted neked mi tetszene ezekböl. Akár több receptböl is lehet összeállítani egy újabb variációt.

2012. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi neked is ment a kéz^^
2012. aug. 26. 20:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár ötlet, sokféle töltelék van ismertetve, meg különféle elkészítési módok is:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Sok sikert.

2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a módszert ismerem:

[link]

hagyományos tojásos töltelék jó sok petrezselyem levéllel.Nagyon finom. A csirke mellet én inkább felcsíkoznám, a zöldségeket szintén, és abból főznék egy könnyű levest, és hozzá ez a levesbetét.

2012. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) mentek a zöld mancsok
2012. aug. 26. 21:38
 9/17 mustafa33 ***** válasza:
Ha levesbe akarod főzni, akkor a klasszikus tojásos zsemlés zöldpetrezselymes töltelék illik bele egy kevés zöldborsóval. Hogy ne főjön szét, tedd mikrotén zacskóba, de azt szurkáld is jól meg vastag tűvel (kötőtű), hogy az ízek átjárjanak rajta.
2012. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi!:) de milyen az a mikrotén zacskó?:O
2012. aug. 27. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!