Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Boltban vásárolt csirkecomb...

Boltban vásárolt csirkecomb bőrét hogy lehet megtisztítani?

Figyelt kérdés

Vettem csirkecombot, eddig mindig lehúztam a bőrét, de ezt most nem szeretném. Gondolom valahogy meg kell pucolni, mert néhol pihéket látok rajta. Kapargattam a késsel, de nem jön le.

Bocsánat, ha hülye kérdés, de kezdő vagyok, és most nincs kitől megkérdeznem. :(



2012. aug. 31. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Először alaposan kiskéssel kapard át, visszafelé, mintha valakinek a haját nem hátra, hanem előre = visszafelé fésülnéd. Ez esetben a tokúk kijönnek, vagy legalábbis kiemelkednek a bőrtől, amit ha kell, akár egyenként is ki tudsz húzni.

A kis pihék ezzel nem jönnek le, de a gázláng fölé tartva meg tudod pörkölni a bőrét, és akkor szépen leég. A kezedre és a ruhád ujjára viszont vigyázz, az nem jó pörkölve!!!!

2012. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Neki is látok! :)
2012. aug. 31. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, ahogy az első válaszoló írta. Még annyit, hogy az alsó comb végén szokott lenni keményebb bőr, azt mártsd bele egy kis időre forró vízbe, majd kapard le.
2012. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!