Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet elkészíteni azt...

Hogyan lehet elkészíteni azt a levesbetét, ami nokedlinek néz ki a levesben, de mintha búzadarából lenne?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kikeverem tojásból, de búzadarával, víz nélkül, és a lobogó levesbe szaggatom. Van ilyen? Menzán ettem azt hiszem, és nagyon szerettem.
2012. szept. 4. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


A grízgaluskára gondolsz?

2012. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most nokedlinek kinéző vajgaluska, reszelt tészta vagy gombóc??
2012. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Reszelt tészta, vagy gombóc nem lehet, mert azt írja, hogy nokedlinek néz ki.

Azt írja, úgy néz ki mintha búzadarából lenne, akkor ha nem is biztos benne???

2012. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát a grízgaluska nem néz ki nokedlinek :) ki tudja, miket adtak a menzán :)
2012. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
NEM GRÍZGALUSKA! Nokedli alakú, de mintha búzadarából lenne, nem búzalisztből. És a menzán nagyon jól főztek, ahol én ettem, csak a vasárnapi összedobott levest mellőztük.
2012. szept. 4. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor olyan a grízgaluska állagra,mint a nokedli,ha sok a gríz benne. Azaz rosszul csinálják.
2012. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan mintha búzadarából lenne, akkor az...ha darát látsz benne, akkor van, elég nagy a különbség a darás és a lisztes változat közt...

Aztán: ami a nokedlire, a noekdliszaggatóval készült nokedlire legjobban hasonlít az a reszelt tészta, de abban nincs galuska.

2012. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem reszelt tészta. Mindegy, majd kitalálom magam :)
2012. szept. 5. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:
hm, nekem még mindig a vajgaluska ugrik be, nézzél receptet. Akkor derül csak ki, ha megcsinálod.
2012. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a vajgaluskát, nem az. Néztem recepteket tegnap is, de nem találtam. Ha meglesz, megírom ide, mire gondoltam.
2012. szept. 5. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!