Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány percig kell főzni a...

Hány percig kell főzni a csemegekukoricát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Jajj, hagyjuk már ezt a lepontozósdit!!! Én nem azért "jövök ide", hogy itt vezessem le az indulataimat mások sértegetésével, hanem hogy választ kapjak, időnként adjak kérdésekre. De most már komolyan kezdek elondolkodni, hogy mit is akarok én ilyen primitív emberektől-tisztelet a kivételnek-akik lepontoztak (most épp 28-on állok), mert én a kukoricának nem a csövét főzöm órákig, hanem a rajta lévő szemeket percekig (ismét leírom:forrástól számított 15 percig)... Vicces és egyben szánamas is. Jut eszembe, nem hegyen lakom egyébként, sima csapvízzel főzök, és nem a spórolás miatt nem főzöm órákig azt a szerencsétlen kukoricát. Pá-pá!
2009. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
34%

Bexarás... anyum 2-3 órát főzi.

15 perces: kuktában főződ vagy miben?? A mi kukoricánk nincs kész 15 perc alatt.

2009. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Még egyszer, mert úgy látom sokaknak nehéz a felfogása: FORRÁSTÓL számítva kell 15 percig főzni! Minnél tovább főzi az ember annál keményebb lesz, ezt sem tudjátok még???

Ja és nem kuktában, csak egy sima fazékban! És a héjját is bele szokták tenni, az aljára és a tetejére is!Na ehhez mit szóltok?

2009. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó! Ma megkérdeztem 10 ismerősömet, ők meddig főzik.

Ők szó szerint kiröhögték azokat, akik szerint 15 perc alatt elkészül a kukorica! Na, ehhez mit szólsz?? :)

mindegyikük 2-3 órát főzi! Egyébként nem kell hülyének nézni az embereket, mindenki tudja, hogy a héját is bele szokták tenni.

2009. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
40%
Mi nem tesszük bele a héját, mert nélküle vesszük meg. Tescoban nem árulnak kukoricát héjjával.
2009. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

"Utolsó! Ma megkérdeztem 10 ismerősömet, ők meddig főzik.

Ők szó szerint kiröhögték azokat, akik szerint 15 perc alatt elkészül a kukorica! Na, ehhez mit szólsz?? :)

mindegyikük 2-3 órát főzi! Egyébként nem kell hülyének nézni az embereket, mindenki tudja, hogy a héját is bele szokták tenni."


Hát akkor főzzétek csak órákig, magának a kukoricaszemnek elég a forrástól számítva 15 perc! Ha a torzsát is megeszitek akkor biztos kell a 3 óra főzés! :))

Vita lezárva!

2009. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Egy órája főzöm a kukoricát, és még kemény :(
2009. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

15perc alatt nem is fog átmelegedni sem!

Talán a Marson... , de nem itt a Földön...

Akárhogy erősködnek itt sokan.

2009. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Mint látom már megint értetlenkednek itt!

Hát akkor még egyszer: FORRÁSTÓL számítva kell 15 perc! Tudjátok mit jelent az, hogy forrástól???Mert már lassan kételkedem benne!

2009. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21%

14:54! Nem fő át, mivel én is azt főzök éppen!!!

Ne magyarázd már meg, hogy nekem mikor fő meg az ételem!!!

Ez ugyanaz, hogy a töltött káposzta sem fő meg 20 perc alatt, mert sokan ezt mondják!

2009. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!