Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi palacsintát sütsz meg...

Mennyi palacsintát sütsz meg egy óra alatt?

Figyelt kérdés
Egy palacsintasütővel.

2012. szept. 15. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
50 és 60 között (tapasztalat)
2012. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Taníííts

Most sütöttem, úgy 12-14-et, és nem is biztos, hogy egy óra alatt megvoltam vele. El nem tudom képzelni, hogy mit tökölök ennyit a palacsinta sütésével:( Pedig mikor sütöm, nem is tűnik úgy,hogy sokáig sülne egy db, és mindig csak utólag csodálkozok rá, hogy megint ennyi idő eltelt. Mindig megújult reménnyel fogok hozzá, hogy talán majd most nem tart olyan sokáig, de sajnos mindig csak hiú ábránd marad:(

2012. szept. 15. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak annyi a trükkje, hogy már közel 50 éve fözök és rengeteg palacsintát sütöttem életemben.


De nem az a fontos, hogy gyorsan meglegyél, hanem hogy finom legyen.

2012. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Abban teljesen igazad van, hogy az íze a legfontosabb, nem a gyorsaság:) Szerencsére azzal nincs gond:)


Az viszont elszomorító, hogy mindössze a rutin a titka, ugyanis akkor patthelyzetbe kerültem:(:) Ugyanis amíg ennyire keveset tudok megsütni ennyire sok idő alatt, addig nagyon ritkán fogok hozzá, így pedig még ötven év múlva sem lesz meg a rutinom benne.:(

2012. szept. 15. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Amíg gyakorló vagy, nem a mennyiséget kell növelni, hanem ugyanazt a mennyiséget minél gyorsabban megsütni. Ez esetben a sikerélmény hamarosan utólér!

2012. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a baj, hogy ha már egyszer hozzá fogok, mivel úgyis ritkán sütök, sokat akarok készíteni, így mire végzek vele, igen hosszú időre elmegy a kedvem tőle. Majd figyelek rá, hogy egyszerre csak keveset keverjek be, így hamarabb végzek. Csak nem tudom mire megyek 8-10db palacsintával. Akkor pedig az lesz a bosszantó, hogy egy óra hosszáig készítettem, és egyszerre elfogy. Nem jó ez sehogy. :(
2012. szept. 15. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg két serpenyövel sütni, akkor ugyanannyi idö alatt sokkal többet tudsz megsütni és közben nem is kell csak ácsorogni és várni, hogy megsült-e már.
2012. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:

1 darab 50 másodperc, kikenésel, merítésel, sütésel, fordításal...

De ez attól függ milyen a sűrűség, milyen vastag, milyen a hömérséklet, milyen a palacsintasütő vastagsága...

Az amerikai típusú tovább sül.

De ne menyj a gyorsaságra. Inkább alapos legyél ne gyors. A sietség semmiben sem jó. ☺

2012. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!