Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 27 éves a páromnak milyen...

27 éves a páromnak milyen tortát süssek? (nem ízre, hanem formára, figurára gondolok) többi lent!

Figyelt kérdés

Hétvégén tartjuk a párom 27. szülinapját és lövésem sincs milyen tortát csináljak neki. Ilyen meztelen csajos, bugyis-melltartósat nem akarok neki, nincsen az ég világon semmilyen olyan dolog a mi rá jellemző. (én pld sokszor kaptam pillangós, vagy valami csajos stb. tortát ami rám jellemző. Anyukám párja barcelona-s tortát kapott mert ő barca-fan. Nővérem olyan tortát kapott ami úgy néz ki mint egy táska, mert táska-mániás.) De szó mi szó az én páromnak nicsenek ilyen "tulajdonságai" focit nem szereti, nem sportol, munkájával kapcsolatos sem lehet mert most vált munkahelyet és olyan munkakört kapott amit nem lehet "jellemezni" (általános gondnok lesz) nincsen semmilyen favoritja, kedvenc állata semmi!!!...


Esetleg valakinek valami jó ötlet?


Google-ba kerestem ötleteket.De egy-kettőn kívül nem találtam semmi jót. Kettő tetszett: szmokingos szív alakú torta, a másik egy fatörzs amin egy pár neve volt egy szívben, úgy volt megcsinálva, mintha egy fába lenne vésve egy szerelmespár neve.


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2012. szept. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Az a fatörzs torta jól hangzik,de szerintem inkább valentin napra. Nincs kedvenc ruhadarabja? Lehetne esetleg egy olyan torta,ami a kedvenc pólóját,baseball sapiját ábrázolja.

Nem foglalkozik sokat a mobiljával,nem számítógépezik sokat? Olvasni szokott? Mert lehetne mobil,számítógép vagy könyv alakú torta,amire a kedvenc könyvének a címe van ráírva. Autók,vonatok esetleg? Gyerekkorában nem volt kedvenc játéka? Megkérdezhetnéd párod szüleitől,hogy volt e ilyen és esetleg olyan formájú,alakú lehetne a torta.

2012. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc márka, étel? Esetleg nem szeret barkácsolni? Nem hiszem el, hogy nincs semmi amit szeretne. Olyan nincs.
2012. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szüleit sajna nem tudom megkérdezni, ugyanis a párom árva. Olvasni szokott ezoterikus könyveket, sokat mobilozik, meg laptopozik, kedvenc kajája a borsófőzelék, lasagne, paradicsomleves.
2012. szept. 19. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] Vagy ha van kedvenc itala . (pl whiskys üveg, sörös üveg...)
2012. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nincs ötleted, szerintem nyugodtan csinálj neki egyszerű tortát, kocka, vagy kör alakút. szépen diszitsd ki, biztos örülni fog neki.
2012. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát így nem egyszerű!


Esetleg süsd meg a kedvenc ízű tortáját.


Kulcs alakú torta?


Esetleg fényképes torta? ( a fényképet persze meg kell rendelni egy cukrászdából, de a tortát te sütnéd)


Kutass a múltban:

- kedvenc autómárka, mesehős stb.


Esetleg egy superman-es torta?


[link]

Feltéve, ha ő a te superman-ed :)

2012. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!