Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nem teszek a hús levesbe...

Ha nem teszek a hús levesbe vegetát és leves kockát attól még lehet finom és szép színe?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tartósitó szeres dolgokat bele tenni...
2012. okt. 22. 09:23
 1/9 anonim válasza:
55%
Én úgy tudom a vegeta, és a delikátba nincsenek tartósítószerek, szárítással tartósítják, a kockába nem tudom hogy van -e , én mind a kettőből szoktam rakni, és eddig semmi bajom nem volt, és a fiam is ezt eszi! mi a bajod a tartósító szerekkel?
2012. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A húsleves nem ezektől a mű szaroktól lesz jó, hanem a hústól, zöldségektől és a fűszerektől.
2012. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Amennyiben megfelelő:

-a hús minősége, fajtája és mennyisége

-a zöldségek,

-az elkészítés módja,

nyugodtan felejtsd el a műanyagokat, finom lesz, sőt!

2012. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Sőt ezek nélkül lesz finom íze és szép színe a levesnek.

Ahogy előttem is írták.


Hús, zöldség és elkészítés módja számít csak.

Így biztos finom levesed lesz.

2012. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Vegetában és a Delikátban is vannak tartósítószerek, ahogy a leveskockákban is. Soha nem használok ilyen mű vacakokat.

Ahogy előttem írták, a levesnek való hús, a belevaló zöldségek és természetes fűszerektől lesz jó a hús leves. Ami még fontos, hogy csak lassú forralással szabad főzni.

2012. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Knorr Erőleves kocka összetevői:

Só, növényi zsiradék, ízfokozó, burgonyakeményítő, szárított zöldségfélék, víz, aromák, színezék, fűszerek, étkezési sav.

"Minden alapanyagot kíméletes szárítási eljárással állítottunk elő, ezért a termékekben tartósítószer felhasználására nincs szükség."


Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha jó minőségű, igazi tanyasi csirkéd van, és friss zöldségeid, akkor garantáltan nem kell bele kocka. Szerintem csak akkor kellene bele, ha nincs túl sok zöldséged, és ilyen gagyi, íztelen Tesco-s csirkéből csinálod. Nem ellenzem én ezeket az ízesítőket, úgy kell választani, hogy ne legyen benne tartósítószer és akkor bűntudat nélkül ehetitek. :)

2012. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
100%
szép színt ad neki az is, ha egy fej pucolatlan vöröshagymát beleteszel (csak a sáros, száraz "leveleit" kell levenni, utána meg megmosni kicsit)
2012. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"szép színt ad neki az is, ha egy fej pucolatlan vöröshagymát beleteszel (csak a sáros, száraz "leveleit" kell levenni, utána meg megmosni kicsit)"


Kettévágva, a vágott felével lefelé, platnin kapasd meg, hogy legyen egy kis színe, mégsárgább lesz a leves.

2012. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, étkezdém van, ezért biztosra tudom neked mondani, hogy az alábbiakat ha beleteszed a levesbe, meglepődsz milyen szép színe és íze lesz: legalább 1 fej vöröshagyma (megmosva de nem kell megpucolni) 1 fej lila hagyma (megmosva, de nem pucolva) 2-3 db gomba, pár levél kelkáposzta, és természetesen az alap zöldségek (répa, gyökér, zeller) tehetsz még bele zeller zöldet is, de azt max negyed óráig.

Sok sikert!

2012. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!