Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Puding fele tej fele vízzel?

Puding fele tej fele vízzel?

Figyelt kérdés
Nincs itthon csak 3dl tej kb, de nagyon megkívántam a pudingot:) nagyon rossz lesz, ha vízzel pótolom a maradék 2dl-t?

2012. okt. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz baja, de ízre talán picit más lesz
2012. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van,aki eleve így csinálja.Nekem mondjuk nem jön be,én inkább fél csomag pudingot csinálnék azzal a tejjel,ami van.
2012. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van valami gyümölcslé, vagy befőtt annak a levével is csinálhatod.
2012. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem inkább adj hozzá kevesebb pudingport.
2012. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább kevesebb pudingporral csináld.
2012. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sütikrémekbe eleve 3 deci tejből csinálom. jó sűrű kemény puding lesz belőle. (persze ez tovább van keverve vajas krémmel, de az más) szóval nem lehetetlen 3 deci tejjel sem, sőt egy kis vízzel hígítva a tej, úgy is jó lesz. esetleg 1 decit vizet tegyél hozzá, és, ha van vajad, kb két dekányit is hozzákeverhetsz, amikor még forró, attól még krémesebb lesz.
2012. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy csináltam ahogy a többség írta:) Kevesebb pudingot tettem bele és úgy jó volt:)
2012. okt. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!