Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ehető még az a májas hurka...

Ehető még az a májas hurka ami több hónapja a MÉLYHŰTŐBEN van? Megszagoltam nem tűnik romlottnak, nem is penészes, de ehető ez még vagy inkább dobjam ki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ez akkor derül ki, ha megsütöd, ha nincs hűtőíze, akkor teljesen jó
2012. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 24. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A MÉLYHÜTÖ arra lett kitalálva, hogy TÖBB HÓNAPIG lehessen benne tárolni romlandó éllemiszereket.


Nem tudom, minek akarnád kidobni, semmi baja sincs, kivéve, ha nem rendesen csomagoltad be és szagot kapott valamitöl, vagy ha nem takaritod rendszeresen a hütöt és büdös (hütöszag).

2012. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lefagyasztva a májashurka 8-10 hónapig, a véreshurka 6-8 hónapig, a sütnivaló kolbász 4-6 hónapig eláll.

-vendéglős-

2012. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha már vendéglős vagy kedves utóbbi küldj nekem is egy fél szálat mindegyikből a mustárt a kenyeret és az ubit megoldom:)
2012. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor megpróbálkozom vele:)
2012. okt. 24. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző évről a fagyóban felejtett hurkát elkezdük megsütni a kutyinak, aztán olyan finopm illata volt, hogy megkóstoltuk, és elettük a kutyi elől.

kapott helyette a konzervet...:)

2012. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!