Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőtöklevesbe milyen fűszerek...

Sütőtöklevesbe milyen fűszerek passzolnak?

Figyelt kérdés
többféle változat érdekel, de csak vegába gondolkodva.

2012. nov. 3. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem jó borsosan, kis pirospaprikásan, csípősen nagyon bejött! Pirítottunk rá tökmagot is.
2012. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. állítólag bármivel ki lehet próbálni. Eszembe jutott, hogy curry-t is tettem bele, és kis tejfölt a végén
2012. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerecsendio, baberlevel, de kurkuma is jo, illetve egy pici komeny is tud jo lenni, meg esetleg kakukkfu. azert ne tedd bele mindent:) en ugy szoktam csinalni, hogy rakeresek a receptekre, es akkor ami szimpi otlet azt megjegyzem, es akkor a sokfele leves receptbol lesz egy sok+1 valtozat.

van egyebkent olyan recept is ami szegfuszeggel kesziti a levest, asszem az edes, de azt nem is kostoltam meg sose

2012. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nyamnyam.


én is már többfélét próbáltam, általában úgy szoktam, hogy megfőzöm a levest és tányéronként más-más fűszereket teszek bele. egyszer tettem valami indiait is (ha jól emlékszem, a kotányi vagy melyik világjáró, vagy milyen fűszereiből).


meg gyömbért, fokhagymát szoktam, meg curryt is.



de szeretnék minél többfélét kipróbálni, mer imádom a tököt.

2012. nov. 4. 00:18
 5/7 A kérdező kommentje:
vettem ma aldis mézeskalács fűszer keveréket, lehet azzal is ki kéne próbálni?
2012. nov. 4. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz hozzá, esetleg egy kis borral is higíthatod. érdekes fűszeres lesz, én kemény tojásfehérjehabbal

adnám, mint a madártejet, kis reszelt narancshéjjal megszórva habgaluskát.látványnak sem utolsó:)

2012. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jól hangzik!, bár a habot sztem kihagyom, nem szeretek tojással pepecselni, meg ritkán is eszem.

de a bort-narancshéjat szerintem kipróbálom!

2012. nov. 4. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!