Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg eszitek a másnapos rántott...

Meg eszitek a másnapos rántott húst?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 15:02
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
Igen. másnap is finom :)
2012. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
42%
A fél hetest is, úgy, hogy nem hűtőben, hanem a szobámban volt és semmi bajom tőle, de én nem vagyok finnyás, mert a nyers húst és a nyers tojást is meg tudom enni és a sült vér is az egyik kedvencem.
2012. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%

Többiek megeszik, én nem mindig, sokszor még frissen sem. Alapból nem vagyok húsos. Párom megutáltatta velem, állandóan húst hússal enne én meg szeretem az egyszerű sült krumplit is majonézzel vagy a rizibizit csak úgy magában egy pohár tejjel vagy kakaóval.


Most tuti 0%-os leszek, de most micsináljak?

2012. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
Megteszem de. Mikrozni nem szeretem így forró olajban visszadobom újra és olyan mintha friss lenne!én is szoktam lefagyasztani ételeket!szerintem a másnapos kajaval semmi baj nincs!
2012. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

Megmondhatod anyukának, hogy ez nem főzési szokás, hanem táplálkozási szokás.

Egyébként pedig még akkor is megettük a másnapos főtt, sült, rántott husikat, amikor a hűtőszekrényt még ki sem találták, hanem minden maradékot meg még a forralt tejet is az ásott kútba leengedve tároltuk el.


És téged ne kritizáljon, mert ha úgy tennél, ahogyan azt ő most mondja, akkor meg az lenne a baja, hogy felelőtlenül dobáljátok ki a kaját, pazarlóak vagytok, és ezért fogjátok vinni az életben semmire, stb. stb.


Mindig lehet valami hibát találni a menyben, ha az anyós azt akar találni. Nyugodtan megmondhatod neki ezt is.

2012. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyósnak is havi 15.000 Ft-ja lenne mindenre (kaja, tisztálkodási szerek stb.) a rezsi kifizetése után, akkor nem mondana ilyeneket. Én megeszem. Frissen persze jobban szeretem, de nincs időm minden nap főzni, ezért 2-3 napos adagokat készítek. Egyedül élek, így ez nem gond.
2012. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%
23. Nem értem a problémádat. Ha neked simán is jó, és nem mindig kívánod a húst, akkor mégis minek eszel mellé? Nem kötelező megenni. Készíts annyit, amennyi a párodnak elég. Ennyire egyszerű. Vagy főzz kétfélét. Nem mindig tart több ideig, mostanában anyum is szokott, amíg készül a húsos étel apumnak, addig ő összedobja magának a saját kajáját. A levest és a másodikféle is ált. egyszerre készül, miért ne készülhetne két második egyszerre?
2012. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
hu, de jó sok válasz... nekem kedvencem a maradaék rántotthús, délután hidegen elnasizom, ha még így is maradna, másnap elviszem a mhelyre. ott a büféből egy friss zsemlébe teszem. a kiskonyhában megmikrózom, majonézel, kecsappal, vagy csemege uborkával kész a finom ebédem.
2012. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ha hűtőben volt, semmi baja! Hülyeség lenne kidobni. (Más kérdés, ha valaki nem szereti, csak frissen, de megromlani nem romlik meg)
2012. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2012. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!