Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van 3 csomag banános pudingpor...

Van 3 csomag banános pudingporom, mit csinálhatnék belőle?

Figyelt kérdés
Valami sütire gondoltam,párom banánimádó azért vettem meg,de én nem nagyon szeretem,ezért gondoltam hogy sütibe fincsibb lenne mint natúrba. Köszönöm előre is :)

2012. nov. 23. 13:12
1 2
 11/16 sztrecskó ***** válasza:
a párodnak... (10)
2012. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,szemezgetek velük:))

gyümölcstorta hangzik a legjobban:)

2012. nov. 24. 12:17
 13/16 anonim ***** válasza:

gyümölcstorta piskótára írok egy ezer éve bevált, olcsó egyszerű receptet.

HV. 14 dkg liszt, 14 dkg cukor, 2 tojás, fél deci olaj, fél deci melegvíz, egy púp. ek, sütőpor a lisztbe keverve.

a két fehérjét egy csipet citromlével kemény habbá verjük.

a sárgákat a cukorral, az olajjal, a melegvízzel és a sütőporos liszttel szintén jól eldogozzuk.óvatosan hozzákeverjük a kemény habot, majd egy zsiradékkal alaposan kikent (a bordák közöt is )lisztezett gyümölcstortaformába öntjük. kicsit mozgatva hagyjuk elterülni.

előmelegített sütőben kb 15 perc alatt szépen felemelkdik és szép színe lesz. Tűpróba!

ha kivesszük a sütőből egy vajazott tálat borítunk rá, és gyorsan megfordítjuk.

a tortaformát befedjük, jó vizes konyharuhával, és hagyjuk gőzölögni. párszor meg is ütögetjük,(kés nyelével pl ) körbe-körbe.

kb 10 perc múlva óvatosan leemeljük a formát.

a továbbit már biztosan ismered, sűrű puding (1 csom.3 deci tejből)rá a gyümölcs, majd a zselé.

nagyon finom ez a piskótatészta, és olcsó is, szívből ajánlom.

2012. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez nagyszerű ki is fogom próbálni:))
2012. nov. 24. 17:06
 15/16 anonim válasza:
Pálinkát!
2012. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

el is felejtettem írni,nagyon fincsi lett a gyümölcstorta,nagyon köszönöm:))

A puding sok lett jó hogy tortába csináltam meg,natúrba nem ízlett pfejj..párom is imádta mind a tortát mind a pudingot hál isten:)

2012. nov. 30. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!