Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mire használjátok fel a...

Ti mire használjátok fel a diókrémet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyasmi diókrémről van szó, mint a nutella, vagyis olyan csomagolásban, nem házilag készített. Diótortát nem szeretjük, illetve kenyérrekenve se esszük meg. Valaki tud valami receptet ajánlani, vagy valamit amihez felhasználhatjuk?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2012. nov. 28. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
pudingba keverve, vagy palacsintára kenve, olvasztott csokival leöntve tudnám elképzelni.
2012. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen egy főzött krémbe keverve vagy tejszínhabhoz keverve biztos finom süti töltelék lehet, de piskótára kenve és azt feltekerve jó kis piskótatekercs, vagy kekszgolyó masszájába keverni, vagy ostyalapot vásárolni és abba tölteni.Én ilyesminek tudnám elképzelni, bár még nem ettem sőt nem is hallottam ilyenről. :)
2012. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diós golyó vagy keksztekercsbe beletenni? Tudod, amit hidegen, darált háztartási kekszből csinálnak.
2012. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbáljuk!

Mi se hallottunk még erről, élelmiszersegély csomagban kaptunk elég sokat belőle, de az íze nem a legjobb, kidobni meg nem szeretnénk, így gondoltam hátha van valami recept amihez felhasználható.

2012. nov. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!