Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sima fejes kaposztabol mit...

Sima fejes kaposztabol mit lehet fozni? Rakott kaposztara gondolotam de eddig csak kelkaposztabaol csinaltam probalta mar valaki igy?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet édeskáposztából is rakottkáposztát. meg kell párolni egy kis dinsztelt hagymán, aztán ugyanúgy lerakni, mint a kelt, vagy a karfiolt stb.
2012. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeket: [link]
2012. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

paradicsomoskáposzta, káposztástészta, dinsztelt káposzta (hús mellé ) kapros-tejfölös húsoskáposzta,

káposztás hasé (mirelit vajastésztából)

2012. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

cvekedli:


[link]


amúgy én rakott káposztát csak savanyú káposztából tudom elképzelni valahogy:)

2012. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A rakott káposztát fejes káposztából szoktam csinálni és nagyon finom
2012. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kis figyelmeztetés. Nyugodtan csináld édes káposztából a rakott káposztát, csak felszeletelés után sózd be, hadd álljon, és nyomkodd ki, hogy ne legyen leveses a kész ételed.
2012. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a sok valaszt lesz mibol valogatni holnapra!!
2012. dec. 6. 16:50
 8/8 selaj válasza:
"sima" káposztából készítem én is, csak levelekre szedem, picit megrottyantom sós vízben és lehet rétegezni. :) Nagyon finom, mondhatni a kedvencem!
2012. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!