Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnatok saját receptet irni...

Tudnatok saját receptet irni amit kenyérre kenhetek a 2 éves lányomnak van amit ti szoktatok kikeverni? és imádja a gyereketek

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tojáskrém ilyen.

Keményre főzött tojást ha kihűlt lereszelsz, teszel bele mustárt-majonézt, sót, borsot (egy keveset)és egy kis apróra vágott snidlinget.

A sógorom szuper házi májkrémet csinál borjúmájból. Majorannával, hagymával resztelt májat csinál, utána pedig vajjal összedarálja, fűszerezi.

2012. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Körözött túró például.

Vagy én a májkrémhez turmixolok főtt tojást, és isteni finom.

2012. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam tojáskrémet csinálni, csak egyszerűen. Főtt tojást összekeverem egy kis vajjal és reszelek bele egy kis sajtot.

Túróba teszek csemegehagymát, pici sót, ezt is szereti a kislányom.

2012. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én májkrémet szoktam itthon készíteni. Libazsíron megpirítom a májat apróra vágott hagymával. Amikor átsült, nyomok hozzá egy kis fokhagyma krémet, teszek bele vajat/margarint, főtt tojást, sózom, borsozom, és leturmixolom. Ha kihűlt, megy be a hűtőbe, egy óra után teljesen kenhető lesz.
2012. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én besamelt készítek és zöldségkeveréket rakok bele. De lehet csak tejszínnel is és úgy egy kis liszttel sűríteni.

Leturmixolom, melegszendvicskrémnek használom, sajttal megszórva imádják, én pedig nyugodt vagyok, mert ettek zöldséget is:) Néha van itthon bele sülthusi, akkor azt is beleturmixolom.

2012. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam a töpörtyűkrémet szereti nagyon.
2012. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főtt darált sonka, kis reszeltsajttal, tejföllel lazítva. beleteszek egy kis nagyon finomra vágott lilahagymát is.ha van itthon, akkor nagyon apróra vágott pritaminpaprikát is teszek bele.
2012. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a padlizsánkrémet szeretjük.
2012. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6.vagyok: leírnád, hogyan készíted a padlizsánkrémet? Lehet, hogy én is kipróbálnám. :) Köszönöm!
2012. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!