Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karajból hülyeség pörköltet...

Karajból hülyeség pörköltet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha már szaftosat akarsz belőle, csinálj inkább egy jó lecsós szeletet tarhonyával, rizzsel, de akár nokedlivel is. ha akarod leírom, hogy én hogyan csinálnám, hogy finom puha legyen.
2012. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
már miért lenne hülyeség? :O
2012. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj belőle gombás szeletet az szaftos..
2012. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem főznék pörköltet belőle. Eléggé száraz husi, nem lenne finom, szaftos pörköltje.

Inkább valóban valahogy átsütni, párolni, és esetleg rizs vagy hasonló körettel + valami mártásfélével tálalni. Szoktam sajtmártással, vagy fokhagymás-tejfölös mártással, esetleg gombamártással.

De esetenként hagymát-paprikát dinsztelek, belecikkezek néhány lédús papradicsomot, sóval, borssal. Amikor a paradicsom héja elkezd pörkülni, akkor a husit visszarakom bele, és egy kicsit összefőzöm. Ez esetben nem riszt, hanem valamilyen krumpli-köretet szoktam készíteni mellé.

2012. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doboszoli ***** válasza:

Nem szerencsés, ezenkívül drága.

De lehet...

2012. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%

Apró kockára, jó sok szalonnával, zsírral, és nem lesz száraz! Ezer éve minden pörkölt lett, nem volt rántott hús!

Hú-húúú, de éhes lettem!

2012. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!