Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézeskalács fűszerkeveréket...

Mézeskalács fűszerkeveréket (Kotányi, azt hiszem) lehet valahol kapni az idén?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom :(

2012. dec. 10. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig minden boltban láttam, sparba vettem meg. Tesco, coop, auchan stb...
2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mindenhol láttam. De ha nem találsz, te is megcsinálhatod. Sok recept van a neten erről is.
2012. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmmm... ezek szerint csak nem volt szerencsém. Se Sparban, se Tescoban, se Lidl, Penny, Aldi... Bp. XIII. Köszi, akkor még nézegetem!
2012. dec. 10. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg szinte mindenütt lehet kapni elvileg. Mi a múlt héten vettünk a Tesco-ban. Lehet, pont akkor nem volt, amikor te kerested, de szokott lenni. Próbáld meg megint megnézni egy pár helyen, hátha hoztak azóta.
2012. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sok boltban szoktam látni.


Tesco, Spar, Interspar, Coop, CBA, Metro, Lidl.

2012. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szólni kell, mert, ha kifogy nem veszik észre, és lehet, hogy napokig nem töltik fel, pedig raktáron van.

olyan kevés ember a polcfeltöltő, hogy bárhol előfordulhat az efféle "hiány". én mindig keresek valakit, és rákérdezek, ha valamit nem találok a szokott helyen, és ragaszkodom hozzá, hogy nézzék meg a raktárban.

általában bejön:)

2012. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!