Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen köretet készítsek...

Milyen köretet készítsek lazacfiléhez?

Figyelt kérdés
Valami zöldségre gondoltam, hogyan készítsem el?
2012. dec. 11. 23:52
 1/6 anonim válasza:
100%
hal=rizs. pl megfőzöl barnarizst, pár percre hozzákevered a reszelt sárgarépát és lefeded hagy párolódjon még fél órát (akkor már nem ég alatta a gáz). ha szereted még zöldborsó is mehet bele kukoricával vagy ami jólm esik. de ilyen gyengébb valami ízeket mellé hogy kijöjjön a lazac rendesen.
2012. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Répa, paszternák, spenót, sóska, cékla: párolva, sütve..

Nagyon jó ízlésed van! Egy kis vajjal megpárolva ezek a zöldségek, sóva, fokhagymával.. húú még a hal nélkül is finomak :) De hát a lazaccal.. én is ilyet tervezek!

2012. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára parajos-fokhagymás tejszínes gnocchival készítettem, visszatapsolták!
2012. dec. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindegyik kedves válaszolónak, természetesen ment a zöld kéz!!

Kedves Utolsó, hogyan készítetted el ezt a gnochit, nagyon érdekelne. : )

Köszönöm!!

2012. dec. 12. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A gnocchit pár percig kell főzni-a csomagolásán rajta van meddig.

A szószhoz olajon pár gerezd összenyomott/szeletelt fokhagymát megfuttatod, hozzá teszed a parajt (ha fagyasztott akkor előtte felolvasztod), néhány percig együtt pirítod a fokhagymával kis lángon, nyakon öntöd tejszínnel, sózod, borsozod és kevergetés közben összeforralod. Mehet a gnocchira.

2012. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. dec. 12. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!