Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha valaki ismer külöleges...

Ha valaki ismer külöleges libareceptet, megosztaná velem?

Figyelt kérdés

Karácsony másnapjára vendégeket várok, és valami különlegeset szeretnék késziteni.

Libacomb és libamell van tervben, de nem megszokott módon, "csak" sütni szeretném.


A vendégek miatt nem lehet benne semmiképpen gomba, köritésként meg tésztaféle.


Lehetöleg ne legyen túl nehéz, és ne kelljen sok edényt használni hozzá. (Utálok mosogatni:) )


Minden receptet elöre is köszönök.



2012. dec. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A mindmegettén sok receptet találsz, ha egész liba is szóba jöhet, akkor a gyümölccsel töltöttet ajánlom, karácsonykor nagy sikert arattam vele.
2012. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah, és ha van római tálad, akkor gyakorlatilag szinte 0 gondod van vele a megtöltés és a fűszerezés után.
2012. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán a savanyúkáposzta ágyon sült liba...nagyon finom, nincs vele macera, és egy tepsit koszolsz csak el..
2012. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi tippeket, de nem egész libát szeretnék, hanem mellböl meg combból valamit.

A savanyúkáposzta meg szerintem elég nehéz, de azért köszi.

2012. dec. 12. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__37..


Ezt a kérdést én tettem fel nemrég, a 8.-ik válaszoló írta a narancsos sült-almát szárnyasok mellé. Nézd meg, szerintem ez igazán különleges, és jónak is tűnik. Karácsonyi kacsához tartogatom a receptet.

2012. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez érdekesnek tünik!
2012. dec. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!