Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézes krémest akarok sütni....

Mézes krémest akarok sütni. Csak Liga margarint tudok enni a laktóz miatt. Jó lesz a krém azzal is, mert csökkentett zsirtartalom van ráirva. Vagy más zsiradék?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia, én is Ligával készítettem a krémet a múlt héten, bár nekem nem vajjal írta, hanem margarinnal eredetileg is, és nagyon jól sikerült, bátran csináld Te is ezzel.

A vajjal az szokott a problémám lenni, hogy ha kirakom "melegre" pl az étkezőbe, egy idő után túl lágy lesz, hűtőben viszont nagyon megfagy, margarinnal nincs ilyen baj, az nagyjából minden körülmények között tartja az állagát.

Én is grízes recepttel készítettem.

2012. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jelentem kész van. Még kemények a lapok, de csak szentestére kell, hogy megpuhuljon. Nagyon szép lett, és laktózmentes. Végre ehetek belőle. Kellemes ünnepeket!
2012. dec. 22. 18:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok és Nektek is boldog, békés karácsonyt:)
2012. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!