Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött káposzta töltelékébe...

Töltött káposzta töltelékébe baj ha raktam tojást?

Figyelt kérdés
Bekevertem fél kg tölteléket, és raktam bele két tojást! csak most szólt ismerősöm, hogy nem kellett volna bele, mert attól nagyon kemény lesz ha megfőzöm! mit tudok vele csinálni?
2012. dec. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, anyósom is szokott tenni bele és nem kemény.
2012. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egész biztos ?:)
2012. dec. 23. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Fél kilóhoz két tojás - igen, olyan kemény lesz, hogy késsel kell majd felvágni a tölteléket. De ettől még ehető, és az íze is OK lesz...


Én egy kilóhoz szoktam egy tojást tenni, plusz egy kanál zsírt, illetve egy marék rizset, így olyan pont jó, szétesős.


Van, aki egyáltalán nem tesz bele... nagyon sok recept kilónként ír kettőt. Ekkor még puha, de nem esik szét, amikor kibontod a levelet.

2012. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kell is :) Jól tetted. Legközelebb tegyél bele (vagy csak simán megszórva káposztát) borsikafűvel. Elveszi a telítettség-érzést, és nagyon jó ízt kölcsönöz neki.
2012. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!