Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szárított zsályát és édeskömén...

Szárított zsályát és édesköményt hol lehet venni? Általában zöldfűszereket, fűszerkeverékeket hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés
Ki-hol veszi?

2013. jan. 5. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Pesten, akkor az Ázsia bt (Nagycsarnok mellett) nagyon jó. Illetve a Lehel téri piacon van egy bolt, ahol szintén lehet kapni fűszereket, fűszerkeverékeket, különlegesebbeket is, elég jó áron, én ált. ott vásárolok. Az Ázsiában pedig hatalmas választék van, csak nekem az már kicsit messze van, a Lehel még vállalhatóbb távolság.
2013. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot és ajánlást, de sajnos én vidéki vagyok..:) Balaton környéki, úgyhogy ez kizárva.
2013. jan. 5. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A Balatonnál sajnos egyáltalán nem vagyok ismerős...

Herbáriában próbálkozz, ott lennie kellene ilyen dolgoknak, mert ezek nem csak fűszer, hanem gyógynövények is. Plusz ha van, akkor ázsiai, török, arab boltok.

2013. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!