Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Igaz hogy annak főzöl a...

Igaz hogy annak főzöl a legjobbat akit szeretsz?

Figyelt kérdés
16(lassan 17)vagyok.Egy 22 éves barátnőm mondta ezt.Szerintetek igaz?

#főzés #barátnő #legjobbat
2013. jan. 7. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalábbis minden háziasszony azon van, hogy az általa leginkább szeretett személynek adja a legfinomabbat.


Persze a sors fintora sokszor megtréfálja, mert sok esetben pont a nagy igyekezetben rontunk el valamit, és máris oda a fincsi kaja.

2013. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint van benne igazság. Ha szeretettel főzünk, nemcsak belehajigálunk mindent, hanem megfelelően előkészítünk, nagyon odafigyelünk minden műveletre. Szeretettel pedig csak annak főzünk, akit igazán szeretünk. De a dologhoz azért hozzá tartozik az is, hogy mi magunk szeressünk főzni. Mert ha nem szeretünk, kár a gőzért.
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem igaz! Sokkal jobban sikerül minden kaja, ha a szeretteimnek főzök! Imádom nézni, ahogy a kis családom két pofára falja a főztömet! :)

Van még egy mondás, nagyikám emlegette mindig; Aki szeret, - etet!

2013. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban szeretni kell főzni, ettől kezdve természetes, hogy szerettinknek jókat főzünk. De ugyanolyan odaadással, igyekezettel főzök olyan vendégeknek is, akikkel lehet, hogy akkor találkozom először.

és az igazság az is, hogy vannak olyan rokonok is, akik nem éppen a szívem csücskei, de nálam a vendég akkor is szent, és ugyanolyan alázattal főzök mindenki számára,aki az asztalom mellé leül.

2013. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem IGAZ !!!!!!!!!!!!
2013. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1.Igen,az is lehet hogy néha pont a nagy igyekezet miatt rontjuk el.:)

2.Úgy értettem a kérdést hogy valaki aki tényleg szeret főzni jobbat főz-e annak akit szeret.:)

3."Imádom nézni, ahogy a kis családom két pofára falja a főztömet! :)"

Én is szeretem nézni ha abból amit főztem viszek mondjuk apumnak vagy a bátyámnak meg a barátaimnak akkor látszik hogy ízlik nekik.:) Bár azt nem tudom mennyivel jobb az étel mint ha olyannak főzném akit nem szeretek,mert eddig csak a szűkebb családomnak főztem még.:)

A mondást amit írtál nekem is nagyim szokta mondogatni.:)

2013. jan. 8. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tud jobban főzni, mert nem lehet kétféleképpen főzni, szeretem-e, akinek főzök, és egy másik adagot esetleg pocsékra, mert az illetőt kevésbé szeretem...mert ugye előfordul, hogy egy asztalnál ülnek...

Majd, ha odajutsz, hogy magad is főzöl rájössz, hogy ez így nem megy. ugyanolyan finomat tálalsz majd az anyósodnak is, mint az imádott párodnak, gyerekeidnek.

Persze vannak szeretetre méltó anyósok is :))

2013. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basszus, akkor engem utál az asszony! Én viszont szeretem magamat :)))
2013. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!