Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok otthon lefagyasztás...

Szoktatok otthon lefagyasztás céljából előre vajas leveles tésztát készíteni?

Figyelt kérdés
Amikor ráértek, hogy később ne kelljen vele kínlódni.
2013. jan. 14. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy támogatja, mert a szomszédasszony szív vele. Ő csak a hájat és a lisztet adja :-)

Így én is támogatnám, ha más csinálná meg...

2013. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Biztos mind a ketten megtalálják a számításukat, azért tudnak együttműködni. Nem hiszem, hogy kényszerítené. Biztos van 6-800 Ft kilója a hájnak is. Egy nap alatt elkészül vele, nagyot nem szakít vele, de a napi bére meg van.
2013. jan. 15. 13:00
 13/13 doboszoli ***** válasza:

Sorban:

Azért ér többet, mert "saját".Meg olcsóbb, és sokat használunk. Édesen, sósan is finom.

Úgy tárolom, hogy félkilós téglákban lefagyasztom.

A háj kilója (nekem) kijön 400 forint körül, a szomszédasszony nyugdíjas, szeret a konyhában ténykedni.

Az ellenpártnak:

Adom a hájat(ledarálva), a lisztet. Kell bele még tojás, só, kicsi bor. Inkább idő, mint munkaigényes.

Vajjal még nem próbáltam, az ára miatt.

Legvégül: van ilyen lehetőségem, és így döntöttem!

2013. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!