Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet 100% szőlőlevet...

Hogyan lehet 100% szőlőlevet késziteni mag nélkül a picibabának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Átpaszírozod egy szitán a szőlőt,így a mag és a héj a szürőben marad.
2009. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Vagy valahonnan (esetleg borász ismerőstől) igazi mustot kérhetsz.
2009. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőlőlét frissen használd fel,mustot ne kérj és ne adj a pici babának,mert az hasmenést okoz,még a felnőtteknek is. A frissen sajtolt szőlőlé nem olyan édes.Gondolom,nem több kiló szőlőből akarod készíteni.
2009. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mag nélküli szőlőt leturmixolom vízben citromlével meg egy pici gyömbérrel. Én mondjuk nem vagyok baba, de neki miért ne lenne jó?
2009. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi idős a baba? Mert nem mindegy. Elvileg pici babának nincs szüksége még szőlőlére. Amúgy pedig a HIPP-nek van szőlőleve azt hiszem hat hónapos kortól. Azt speciálisan készítik bio szőlőből. Ha minden képpen adni akarsz neki akkor azt add. De a bébiételek és italokat is inkább úgy kell adni a babának ha az üvegen lévő meghatározott hónapot már egy hónappal túllépte a baba. 16 hós kislány anyukája
2009. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészségesebb a magad által készített gyümölcslé,mint amit a konzervgyárak készítenek.Azokban mindig van valamilyen adalékanyag.Ha van gyümölcscentrifugád,akkor könnyű elkészíteni.Én csak akkor adtam kész italt vagy készételt,ha otthon nem tudtam elkészíteni.
2009. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mag nélküli szőlőt leturmixolom vízben citromlével meg egy pici gyömbérrel. Én mondjuk nem vagyok baba, de neki miért ne lenne jó?
2010. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!