Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki igényelt már élelmiszer...

Ki igényelt már élelmiszer házhozszállítás szolgáltatást? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddig még nem,de márciustól indul a TESCO internetes áruház.

Azt kipróbálom majd.Igaz először csak Budapesten lesz.aztán majd vidéken is.

2013. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a GRobytól szoktam rendelni. Mindig vannak jó akciók, olcsó, nagy választék és olyan kedvesek, hogy mindig felhozzák még a több kilós krumplit, almát, meg a sok-sok liter vizet.
2013. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én rendszeresen szoktam rendelni a Dinner for home -tól, ők aztán tényleg szép árút szállítanak, legyen az zöldség, gyümölcs, hús vagy bármi más. Recepteket is kapok hozzá, kész menüsort.Ami szintén nagyon jó,mert dolgozunk a párommal és nem nagyon érünk rá, hogy szinte azonnal szállítanak és akkorra amikorra kéred. Régebben jártam úgy másik szállítóval, hogy órákat kellett rá várnom. Szerintem ezek jó szolgáltatások,csak meg kell találni a megfelelőt.A bevásárlással eltöltött időt inkább a családomra fordítom, de az is igaz, hogy nem szeretek szombaton csak azért korán kelni, hogy kimenjek a piacra.
2014. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!