Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütiket lehet készíteni...

Milyen sütiket lehet készíteni ezekből a hozzávalókból?

Figyelt kérdés

Csak ezek vannak itthon és szeretnék valami jót kihozni belőle :)

fehér liszt, tk liszt, zabpehely, tojás, sütőpor, szalakáli, cukor, kakaópor (Nesquick), narancs, körte, kávé, fahéj, natúrjoghurt, vaj.



2013. jan. 19. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kóbor tojás nincs? Én a bögrés mikróst reformosítottam meg, ahhoz kellene a tojás. Látom diétázol ilyen hozzávalókkal.:)
2013. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, elnéztem van tojás! Szóval: egy nagy bögrébe rakj 4 ek tk liszt, 2 ek zabpehely, 1 tojás, fűszerek-gyümölcs, 1 kk szódabikarbóna v sütőpor, édesítő v cukor ízlés szerint, 1 ek joghurt és annyi tej v víz, hogy sűrű massza legyen. Be a mikróba, 4 perc, 1 perc pihentetés, tálra borít, felszeletel. Nekem a rumaromás diós, kakaós narancshéjas és almás fahéjas a kedvencem.
2013. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
joghurtos goffri, gyümölcsel nagyon finom. tej nincs? akkor bundás alma/körte is lehetne.
2013. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2013. jan. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!