Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csokoládés muffin kéksajttal?

Csokoládés muffin kéksajttal?

Figyelt kérdés
Ettem egyszer egy étteremben kéksajttal töltött csokis muffint, és mennyei volt. (A sajt be volt folyatva a muffinba) Ahogy az ízek keveredtek, a sós meg az édes... Az lenne a kérdésem, hogy van-e valakinek receptje hozzá? Neten nem találtam meg. Le tudnátok írni? Nagyon szeretnék olyat :).

2013. febr. 1. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni milyen finom lehetett, mert én is imádom a kékpenészes sajtot. bár ebben a változatban még nem ettem, de gyümölcsökkel, dióval isteni.Most is van itthon vagy 15 deka.

Jó öteletet adtál , mert meg fogom csinálni. elképzelésem, egy alap muffintészta, egy kanálnyi a kapszliba, rá egy hüvelyk körömnyi kéksajt, erre megint egy kis tészta. tetejére egy negyed dióbél.

ezt megsütni ( a sajtnak el kell folyósodnia a közepében )

ha kihűlt, olvasztott csokival még megcsorgatom.

az alapmuff receptjét megírom, ha érdekel.

2013. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a kéksajt-fanokhoz. :D Imádom minden formában, de mostanában a saláta a kedvencem.

Én még sosem ettem ilyen muffint, de így belegondolva annyi tanácsot adnék, hogy jól nézd meg milyen kéksajtot veszel, mert én vettem már olyat amihez nagyon nem illene a csoki így belegondolva, de tuti lesz olyan amivel működik. De azt már nem tudom megmondani, hogy mi alapján válassz, egyszerűen valamelyikhez nem illene, szerintem.

2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :).

Milyen fajta kéksajtból csináljam? Valakinek vmi ötlet esetleg?

Mi illene hozzá?

2013. febr. 2. 10:57
 4/4 A kérdező kommentje:
hohó megtaláltam :). Kéksajtos csokis szuflé a neve! És azt írják, hogy gorgonzolából jobb mint kéksajtból
2013. febr. 2. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!