Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Használható-e a sütő felső...

Használható-e a sütő felső lángja hús sütéséhez?

Figyelt kérdés
Elromlott a sütőm alsó lángja,eddig azt használtam.Lehet a felső lángot is használni?Nem megy tönkre a hús?
2013. febr. 5. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen problémám, és próbáltam úgy. Ehető volt, de nem tudnám megmondani, hogy mennyivel másabb, mint a sütőben elkészített.
2013. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lábasban, serpenyőben zsírban (olajban) forgasd át a husit fehéredésig, majd kevés vizet öntve alá, borítsd meg, és párold puhára. (Villával tudod ellenőrizni). Amikor puha, a födőt leszeded róla és sütöd tovább, amikor a vizet elsülte, akkor kezd pirosodni a husi, megforgatod, hogy minden oldala szép piros legyen.
2013. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tudom mire gondolsz, a gáztűzhely sütőjében lévő alsó és felső lángra, vagy a főzőlap gázrózsáira. ha a sütő alsó lángja nem ég, akkor nem lehet benne sütni.

De ahogy írták húst biztonsággal süthetsz a főzőgázon is.

2013. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bingó! Ott a nyerő! :))))
2013. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami baj van 75 %-os ? nem értem a kitörő örömöt.
2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy te vagy a nyerő, mert te olvastad el figyelmesen a kérdést.

Én csak mentem a válaszommal az első hozzászóló által írottak kiegészítéseként.

2013. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké :)
2013. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!