Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyroshoz a csirkemellet,...

Gyroshoz a csirkemellet, hogyan szoktátok sütni?

Figyelt kérdés
Nekem nem mindig puhul meg,mitől lehet?Hogyan süssem hogy jobb legyen?
2013. febr. 9. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Befűszerezem aztán kisütöm. Nincs benne semmi csavar. Nekem mindig szokott sikerülni. Finom lesz! :)
2013. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb.mennyi olajban sütöd?
2013. febr. 9. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Takard le alufóliával, vagy fedővel, úgy süsd. Vagy önts hozzá kevés sört, az mindig felpuhítja.
2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én mézben szoktam pácolni, és úgy kisütni
2013. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kevés olajban (nem úsztatva ) hirtelem megsütöm mindkét oldalát. utána fedőt teszek rá, enged annyi levet, hogy párolódjon benne. ha elfőtte ezt a levet, és még nem találod elég puhának, pirinyó vízzel még egyszer fedő alatt puhítsd pár percig.

ezután már puhának kell lenni, akkor ismét rápirítasz fedő nélkül, de nem sokat, nehogy kiszáradjon.

még az elején, ha pár csepp citromlét csepegtetsz rá, sokat segít a puhulásban. ezért puhulnak előbb pl a pácolt húsok, mert valamilyen savas közegben tartjuk órákig.(joghurtos, kecsapos, mustáros pácok pl )

2013. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mézes-mustáros hús ok, de mézes gyros??? Nem tudom elképzelni...
2013. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pedig rohadtjó:D
2013. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem sok olajban. Ne legyen alatta túl sok, de ne is legyen kevés. :)


Ne legyen olyan sok mint amilyen sokat kell tenni a sült krumpli vagy a rántott húshoz.

Kb mint amikor egy palacsintának alá olajozol.

2013. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olaj nélkül. Felvágom még nyersen kisebb darabkákra, teflonban kipirítom őket.
2013. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!