Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha pár évtized múlva tényleg...

Ha pár évtized múlva tényleg bogarakat kell ennünk, a húsleveshez a boltban szarvacska tészta helyett szárított kukacot fogunk kapni?

Figyelt kérdés
Csak hogy tudjam mire számítsak. :D

#bogár #kukac #húsleves #konyhakultúra
2013. febr. 23. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted lesz bolt? Optimista ember. Mondjuk én is az vagyok, bízom, hogy lesz villanyáram és Net :D Ha benzin nem is.


Ha komolyan kérdezed: nos, az emberek még a Peak Oilról is vitáznak, honnan gondolod, hogy bárkinek esélye van ilyen távoli ködös dolognak a megtippelésére? :D


Amúgy honnan jöttek ezek a bogarak, tudsz cikket linkelni vagy valami? Az oké, hogy a Föld ennyi embert is csak agyonvegyszerezéssel bír eltartani a jelenlegi módon, a vegyszerekhez pedig sok olaj kell, amiből egyre nagyobb hiány lesz... Innen indul a gondolatmeneted?

2013. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak egyik reggel felültem a buszra és hallottam a rádióban, hogy a készleteink kimerülőben vannak meg minden úgyhogy, ezt tartják a legjobb megoldásnak (fehérjeforrás meg minden) és amúgy is jó sok van belőlük (mármint bogár, féreg, ilyesmi..... )

Igazából csak elgondolkodtam, hogy a kukac meg a szarvacskatészta hasonlítanak is, szóval ha már nem lesz hús, majd másért fogják húslevesnek hívni, ennyi. :)

Hát ha tényleg lesz bolt. Ha mégsem, foghatunk bogarat magunknak. Az legalább nem fog elfutni! :D

2013. febr. 23. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amint bevezetik, hogy márpedig nekünk hús helyett bogarakat kell enni, felkötöm magam.
2013. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nemtudom, én a bogarakat inkább meghagyom a tyúkoknak -azoknak jobban izlik :D
2013. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szakács vagyok. És ettem már bogarat. Csótányt, szöcskét, kukacot. Van ahol a moziban pop-corn helyett pirított szöcske van. Amikor szakács tanuló voltam az egyik szakács a munka helyemen mondta, hogy amikor ő külföldön volt akkor evett, bálnát, zsiráfot, patkányt, még kutyát meg majmot is.Én az utolsó hármat nem enném meg, mert a kutyákat imádom, a majmokkal tulajdon képen rokonok vagyunk XD. Mondjuk én akkor kötném inkább fel magam ha patkányt meg egeret kellene enni. Abból is sok van. Még vitatkozott is ott az egyik pincérrel, a világon ehető dolgokból az ember csak a 10% eszi meg, vagy v.mi ilyesmi XD
2013. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!