Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A főző kolbászt ugyan úgy...

A főző kolbászt ugyan úgy kell megcsinálni mint a virslit?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor hogyan? :D ( nem csináltam még soha )
2013. febr. 26. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megfőzni és mustárral (mint a virslit) enni

Lehet megsütni is, akkor is finom, akár ugyanúgy, mustárral. De ha már sütöd, akkor pár szem krumplit is süthetsz mellé, esetleg még 1 tükörtojást is, akár egy teljes főétkezést kiad.


Persze szokták belekarikázni főtt ételekbe is: frankfurti levesbe a virsli helyett. Paprikás krumpliba, rakott krumpliba, és még ki tudja, hány helyen szokták vele az igazi füstölt házi-kolbászt helyettesíteni vele.

2013. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi. és kb hány percig?
2013. febr. 26. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Darabokra vágod, keresztbe is bevágod. A vágásba teszel egy kis darab sajtot. A mikróban 3-4 percig közepes fokozaton megsütöd. Kenyérrel, vagy krumplipürével is eheted. Tehetsz rá mustárt, vagy ketchupot is.
2013. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy meglehet, nem a kérdésre válaszoltam. A kérdés a kolbász megcsinálására = elkészítésére vonatkozott, és nem a kész kolbász felhasználására.


A főzőkolbász és a virsli megcsinálását nem tudom.

2013. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A virslit csak melegíteni kell pár percig , vagyis nem kell megfőzni, mert gyárilag megfőzték. a főzőkolbász sem nyers, de nem árt forráspontig főzni, vagy megsütni zsiradékban.
2013. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szóval kedves kérdező!

Amikor itt a válaszolók egymást "oltják", ha nem a feltett kérdésre válaszol, azért te is pontosíthatnád, hogy most valójában mire is vagy kíváncsi.


Azt hittem, hogy a korábbi észrevételem alapján megteszed.


Szóval most arra vagy-e kíváncsi, hogyan kell elkészíteni a főzőkolbászt, vagy arra vagy kíváncsi, hogyan lehet felhasználni, főzni-sütni azt?


Mert az adott válasz az szerint lesz helyes = 100 %, vagy éppen helytelen!

2013. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, most senki nem reagál.

Pedig a múlt héten nekem leharapták itt a fejemet, mert valaki a húsos gombócot kérdezte, én pedig a húsgombóc receptjét írtam.

Most, hogy a kérdés sem egyértelmű, mégsem akad ki senki. Akkor hogyan is van ez?

2013. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!