Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Villanysütőben, hogy süthetek...

Villanysütőben, hogy süthetek hurkát, húst, stb. hogy ne csapkodja össze a fenti grillt? (nem kezdő vagyok, csak a villannyal vagyok az)

Figyelt kérdés

4 tepsi tartó sin van, írják, hogy az 1. polcon, fentről, vagy lentről kezdik a számolást? Hogy értelmezzem, írja a könyve, --csirke egészben, a sütőpolc 2.szintre, tésztasütő tálca 1.szintre--- Ezt hogy kell értelmezni?? Ki hogy süti a hurkát, húst, fölé mit?

Pogácsa sütés javaslatot meg nem is ír!



2013. márc. 16. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A hurkát és kolbász illetve mindent a középső rácsra szoktam tenni : Ha biztos akarsz lenni ,hogy ne fröcsögje össze a grillt tegyél 1 sütő papírt a hurka tetjére : Sajnos neked kell kitapsztalni,hogy mit hol jó sütni : Gondolom a rácsok számozása meg fentröl lefelé van ez lenne a logikus : Esteleg ha linkelnél 1 képet lehet ,hogy valakinek lesz itt olyan sütöje és tud segíteni mert már kitapsztalta..
2013. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A számozást már ki kutattam, alulról kezdődik az 1 rács.

Belinkelem a tájékoztatót, az oldalasnál is amit még mindig nem értek! (mi az a két tepsit?)

Aki szán rám egy kis időt tájékoztat, meg köszönném!

[link]

2013. márc. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!