Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Törpenyúlból mit érdemes...

Törpenyúlból mit érdemes sütni/főzni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 15:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom neked, hogy hogyan tudod hirdetni. Már várják a leveledet.

Ha hirdetést szeretnél feladni ingyenesen örökbe fogadható nyusziról, itt megteheted.

A hirdetés feladásának feltételei, hogy az alábbi adatokat megadd a nyusziról:

a nyuszi neve (ha nem írsz be semmit, akkor egy általunk adott néven fogjuk feltüntetni),

max. 2 kép (az oldalra csak kettő kerül ki, de küldhetsz többet is, az érdeklődőknek elküldjük azokat is)

a nyuszi életkora,

neme,

fajtája,

az örökbe adás oka,

a kontaktszemély elérhetőségei: e-mail, telefon (ha nem akarod azt, hogy ezek az adatok nyilvánosan megjelenjenek, akkor ezt jelezd felénk, ebben az esetben a mi e-mail címünk lesz megadva),

a nyuszi jelenlegi tartózkodási helye (legalább település szinten),

némi információ a nyusziról, egészségi állapotáról (oltott, ivartalanított, ismert betegsége van-e stb.), személyiségéről (bújós, félénk, harapós), az eddigi tartási körülményeiről (ketreces, kifutós, freestyle) stb., bármi, amit még közölni szeretnél a nyusziról.



A pontos adatokkal kitöltött hirdetést a nyuszik@gmail.com címre küldd el "Nyuszi örökbefogadás" címmel. Rövid idő múlva a hirdetést feltesszük az oldalra.

2013. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
És köszönöm, hogy átgondoltad a dolgot, és a jó utat választottad.
2013. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
[link] Őket nem ismerem, de szerintem tudnak segíteni, egy mailt megér a dolog.
2013. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
75%
A nyúl ilyen... karmol ha nem foglalkozol vele, mert fél tőled. Azért vad mert lesz*rtad :) Nekem van 30 , amiket "rosszabb" helyről hoztam mind vad volt és érdkes 2 hét nevelés után mind normálisan viselkedik.. csak érteni kell hozzá. Nekem postázhatod, puszi
2013. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Figyelj, hol laksz? Mert mondjuk én meg nem enném a nyuszit amit háziállatnak tartottam de ha gondololod vagy ha elakarod adni vagy ajándékozni akkor szivesen örökbe fogadom vayg nem tól sokér meg veszem ! E-mail cimem : vivi2000@mailbox.hu ha gondolod irj rám !
2013. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm Vivuska, írtam neked!
2013. ápr. 12. 09:59
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy van rá ésszerű megoldás is? Nem kell egyből az elpusztításon gondolkodni...:( a 2nyuszis válaszoló
2013. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Én örülök, ha a nyuszink jó helyre kerül. Csak kilátástalannak láttam a helyzetét (róka megeszi).
2013. ápr. 12. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!