Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt készitsek csirkec...

Milyen ételt készitsek csirkecombból?

Figyelt kérdés

Ami neheziti a dolgot, hogy azt kérték tölem, hogy egyrészt galambbegy-saláta legyen hozzá feltétlen, másrészt nem simán sütve, viszont töltött ne legyen.

A saláta miatt meg pörkölt vagy más "leves" recept nem jó.


Egyelöre semmi ötletem sincs, mindenkinek elöre köszönöm, ha segit tippekkel, kipróbált receptekkel.


(Viszont kérek mindenkit, ne a google vagy receptes oldalak keresöjét ajánlja, ott ugyan rengeteg recept van, de a túl sok miatt nem tudom, melyik a jó. Ezért kérek CSAK kipróbált recepteket. Köszönöm)



2013. ápr. 16. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Brassói? Szerintem illik hozzá a galambbegy-saláta.
2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én nagyon szeretem a boros recepteket, olyan jól átveszik a hús és a zöldségek az ízét, isteni. Ez egyfajta egytálétel, nem sima sült. Nyugodtan lehet akár salátaágyon is tállani :)

2013. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*tálalni
2013. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket, ha valakinek van még más ötlete, szivesen veszem.
2013. ápr. 16. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szereted a thai konyhát?Mert én csirkecombokat használok minden ételhez,hiába ír hozzá akármilyen húst.Olcsóbb is.De mondok én neked mást is.Ezt nyugodtan megcsinálhatod.

Rántott-sült csirkecomb

Hozzávalók:

1-1,5 kg csirkecomb

4 egész tojás

liszt

prézli(morzsa)

kevés olaj

A körethez:

1 doboz gyorsrizs

1 csomag mexikói zöldségkeverék(mirelit)0,5kg

Elkészítés:A csirkecombokat lebőrözzük,középen kettévágjuk,megsózzuk,és egy fél órát állni hagyjuk.Utánna a szokott módon minden combot bepannírozunk.Majd egy tepsit kibélelünk zsírpapírral,és erre fektetjük a combokat,meglocsoljuk egy kevés olajjal,és az előremelegített sütőben közepes lángon 1 óra alatt szép pirosra sütjük.Fél óra múlva megfordítjuk a combokat,és a másik oldalt is pirosra sütjük.Érdemes a tepsit alufóliával letakarni a sütés előtt.A körethez a rizst megfőzzük,és a mexikói zöldségkeveréket fagyasztott állapotban külön megfőzzük,és a rizzsel összekeverjük.Isteni finom,jó étvágyat.

Néhány tippet még adok neked.

A lisztbe tegyél őrölt köményt,borsot,pirospaprikát,így jó fűszeres lesz.

A felvert tojásokhoz önts egy kis tejet,így nem fog olyan hamar elfogyni.A mirelit zöldségkeveréket 20 percig elég főzni.

Tartármártás,vagy ecetes savanyúság illik hozzá.

Nagyon remélem,hogy segíthettem.

2013. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a receptet, meg a tippeket is.


A thai konyha érdekel, ha van néhány bevált recepted, szivesen fogadnám, akár itt vagy privátban is.

2013. ápr. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!