Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az viselkedés ami teritett...

Mi az viselkedés ami teritett asztal mellett kiborit?

Figyelt kérdés

Nekem ha valaki az étel mellett cigizik :

Illetve ha 3X annyit szed a tányérjára mint amit valójában megtud enni..

Ha turkálés játszik az ételel ..


2013. ápr. 25. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ami engem ki tud borítani még a terített asztal előtt történik. Utálom amikor én még főzök és valaki bejön és kérdezés nélkül belezabál abba ami már készen van. Főleg ha már nemsoká készen lennék.
2013. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Cigizni még a legbunkóbb vendégünket se engedem,ha látom,hogy rá akar gyújtani,kiküldöm.


Az ngem is kiakaszt ha sokat szed és nem eszi meg (nem kis maradék,több marad mint amit megevett)


Ami még kiakaszt,az ha leeszi a szép terítőt.

Főképp ha párt hivunk meg,és egymás tányérjából is esznek és úgy csinálnak disznóólat.

2013. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, amikor a drága apósom az inzulinját az asztalnál adja be, kaja közbe. Ráadásul nem zavartatja magát, hogy ott ül a család, lehúzza a nadrágját és a combjába adja..
2013. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem sok minden szokott idegesíteni.Abovó nálunk nem dohányzik senki.ha valaki mer magának és véletlenül lecsöppen akár a pörköltszaft, akár egy kis céklalé kerül az abroszra, nem verem ki a hisztit. egy veszekedést nem ér meg egyik sem. van bőven abroszom, a "koszos" megy a mosásba és kész.

Egy kis hatéves sem tud mintamódon enni a felnőttek asztalánál, ebből sem csinálok gondot.

Ami valaha idegesített ( de csak magamban )hogy a fiatalok pl a rántott csirkecombon fele húst rajtahagyták, mert nem akarták kézzel megfogni...

másik ami zavart, egy ismerős családdal együtt nyaraláskor, amikor, mi asszonyok szépen megterítettünk,

emlékszem pörkölt volt nokedlivel, és a másik családfő gorombán lehordta a feleségét, hogy tudhatná, hogy ő a család ura, a pörköltet csak mélytányérból, kanállal eszi... szegény asszonyka nagyon égett, de kicserélte a férje terítékét.talán nem is annyira a mélytányér/kanállal zavart, hanem a bunkósága.

2013. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki büfög miközben eszek,na az kiveri a biztosítékot -.-

meg ha mohón és csúnyán eszik valaki.

2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a tányérra mert ételt megszagolja valaki.
2013. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha hatalmasat nyel vagy szürcsöl.

Ha zabál, mohón fal.

Ha olyan ételt eszik kézzel amit kulturáltan is lehetne(pl rántotthúst kézzel fogja meg és harapja)

Ha turkálja, megjegyzéseket tesz rá, hogy ez meg az nem jó.

ha bámulja, hogy a másik mennyit eszik, és mondjuk megjegyzi akár viccesen akár nem hogy na elég lesz.

Ha van süti az asztalaon és porcukorral meg van szórva megfogja és lefújja róla, vagy kézzel lesöpri.

ha sürget hogy na jöjjön a kávé vagy a desszert.

Ha böfög és olyan a téma ami nem oda való(hulla hogy néz ki, ki hogy ölt meg kit, kivel mi történt pl fogászaton stb)

Ezektől kivagyok.

2013. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ezeket mind meg is tapasztaltad, elhiszem, hogy kivagy.

Nekem egy sok lenne belőlük:)

2013. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

-cigizés

-az, amikor valaki a lerágott csontokat a tál mellett egy szalvétán gyűjtögeti

-ha a használt szalvétát gombócba gyűrve az asztalra teszi (dobja ki, vagy tegye a tányér takarásába, hogy ne látsszon)

-amikor kivesz valaki a szájából egy részben megrágott falatot, nézegeti, esetleg visszateszi a tányérba

-ha túl sokat szed, ergo sokat meghagy

-teli szájjal beszél

2013. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%

Jaj milyen úriember/hölgy itt mindenki! Igen, jobb helyeken senki sem fog asztalnál cigizni.

- Teríték leevése, kívánom mindenkinek, hogy ez legyen a legnagyobb gondja! Ha valakinek van gyereke, az észre sem veszi, akinek nincs, annak ajánlom, hogy ne is legyen, ha ez zavarja.

- Étel megszagolása...van, akinek ez kell ahhoz, hogy megjöjjön az étvágya, és? Akit ilyen zavar, az elég magának való!

- Böfög, nem étvágygerjesztő dolog, az tény. De a szervezet működését nem lehet befolyásolni. Esetleg annyit tehet, hogy elmegy onnan, de van, akinek ilyenre már nincs ideje.

Bocs, hogy őszinte vagyok, én sem csinálom a felsorolt dolgokat az asztalnál, de ilyenen fent akadni, vagy ennyi energiát belefektetni ilyenbe...ezek után persze jön a lepontozás, de csak az igazat mondtam.

2013. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!