Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A füstli virslit a csomagolásb...

A füstli virslit a csomagolásban kell megfőzni vagy a mikróban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha rám hallgatsz, a kukában. Úgy egyébként sem a csomagolásában sem a mikróban, hanem tűzhelyen átmelegíted. Egyik virsliféleséget sem szabad főzni.
2013. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Én főzve szeretek mindenféle virslit, a húgom mikróban szokta csinálni. De mindenféleképpen kiszedjük a csomagolásból.
2013. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
A csomagolására az van írva, hogy azzal együtt kell megfőzni, de ezt én semmiképpen sem javaslom, mint ahogyan a főzését sem. Ám ha valakinek mániája az, hogy rongálja az egészségét, az egyen bátran műanyaban főtt műanyagot. Ha az összetevője 100% pulyka, akkor mit is keres az allergének felsorolásánál a szója? Egyáltalán szója hogyan kerülhet húsüzembe!
2013. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ne mikróban, az nem főzés.

Tűzön, csomagolás nélkül (akármi is van ráírva).

2013. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A csomagolással együtt kell forrpont közeli vízbe tenni 1-2 percre, hogy átmelegedjen.a csomagolás úgyis lehűti kissé a forró vizet, tehát melegítésre éppen alkalmas.

a tasakot felvágva tányérra csúsztatjuk és fogyasztható. ebben az állapotban még roppanós, ha túlfőzik puha, nem jó állagú lesz.

A kérdés erre vonatkozott, nem arra, hogy kinek ízlik vagy nem ízlik a csomagolt virsli...

2013. ápr. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én régebben tűzhelyen főztem, bő vizben pár percig, hogy jól átfőljön, ha a zacsiban hagyod, akkor füstösebb ízű marad, de lehet anélkül is főzni, akkor nem olyan zamatos. Mostanában már nem veszek füstlit, mert nagoyn leromlott a minősége, tele van porcogós vacakkal, medundorodtam tőle.
2013. ápr. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csomagolás nélkül főzd meg! Akár tűzhelyen akár mikróban is elkészítheted!
2013. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!