Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkehúsos recept variációk?...

Csirkehúsos recept variációk? Van esetleg vmi jó recepted?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagy siker a tejszines, sajtos csirkemell.

Kivajazol egy sütőpapírral bélelt tepsit, beleteszed az előzőleg megsózott, örőlt borssal megszórt, vékonyra szelt és sok reszelt sajttal megtöltött és felgöngyölt csirkemelleket, majd ráöntesz 1 doboz tejszint, alufóliával betakarod és közepes lángon 1 órát sütöd.

Burgonyapürével, rizzsel, vagy sült krumplival is finom ebéd, de hidegen, vékonyra szeletelve is finom.

2013. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A csirkehúsos receptek sora végtelen, reggelig is lehetne írni, de ezt már megtették mások a receptes oldalakon.

Egyik kedvencem a bakonyi módon készült csirkecombfilé, füstöltszalonnás , hagymás alapon, sok gombával, főzőtejszínnel/tejföllel, nokedlivel.

szeretem a rácosan sütött csirkecombokat, krumplival, lecsóval, tejföllel jól összesütve tepsiben.

A sóagyon sült csirke is az egyik kedvenc.

Egy sima sültcsirke is finom egy egy remekbeszabott vadasmártással, krumplikrokettel.

szóval lehetetlen felsorolni, annyi jó recept van.

2013. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma megsütöttem a csirkét natúr.

Majd friss hagyma-zöldpaprika-paradicsom alapanyagokból lecsó-alapot készítettem, beleraktam a sülthusikat, egy kicsit összerotyogott. (Isteni tavaszi csupa-vitamin) Párolt rizs volt hozzá a köret, fejes salátával.

Nyam-nyam


Szeretem belőle a rizseshúst, de a csirkehúsos tarhonyát is.

Öreg tyúkot újházi tyúkhúslevesnek, öreg kakast pörköltnek.

De ezekből ugyanúgy lehet fincsi sültet, ha körberakod hasábburgonyával, hagymával, zöldpaprikával, és együtt sülnek fólia alatt.

2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!