Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet otthon olyan finom...

Lehet otthon olyan finom grill csirkét csinálni mint amit a grill csirkésnél árulnak?

Figyelt kérdés
Most kaptam 1 új tűzhelyet és van benne grill funkció : Adtak hozzá olyan nyársat amire a csirkét lehet húzni ::
2013. máj. 17. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
a boltinál csak jobbat lehet otthon csinálni. a bolti grill csirkének csak a külső része fűszeres, de az nagyon, a belseje száraz, ízetlen.
2013. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal finomabban el tudod készíteni, mint a bolti.

Lehet kapni grill fűszerkeveréket, ami nagyon finom, de ha természetesebbre vágysz, akkor sokféle recept közül válogathatsz.

Mézes mustáros olajos páccal is isteni finom a grill csirke, de kevésbé pikáns megoldásokkal is próbálkozhatsz.

2013. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudsz, igaz én nem szoktam fűszerezni csak sózni, de nekünk így a finom!
2013. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék egy leírásra, hogyan csináljam? Előző nap be kell pácolni egészben a csirkét? Kb meddig kell grillezni?
2013. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten rengeteg receptet lehet találni. És hamarabb is választ kap az ember, mint itt. :)
2013. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy kis tálba öntök olajat, abba teszek sót, őrölt borsot, majorannát, kis Erős Pistát, jól elkeverem és ezzel kenegetem sütés közben a csirkét, persze sütés előtt is kívül-belül besótom és a belsejét majorannával beszórom.
2013. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!