Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hamburger otthon? Valakinek...

Hamburger otthon? Valakinek van finom receptje?

Figyelt kérdés

napok óta kivánom de itthon csinálnám a családnak

recepteket szeretnék olyant ami már kiprobált!

nem linket azokat már nézegettem


ja buci recept is kell nem csak a húspogácsáé


köszi


2012. jún. 8. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Mindkettő kipróbált és isteni szerintem:)Jó étvágyat

2012. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

90 deka darált hús, 2-3 kanál ketchup és mustár, 1 fej apróra vágott vöröshagyma, 3-4 fokhagyma nyomva, ízlés szerint só és bors, 1 nagy tojás. (Én szoktam belerakni egy csipetnyi pirospaprikát is)

Ezután pogácsává gyúrom őket, jó vastagra, és olaj nélkül teflonos felületű serpenyőben megsütöm. Kicsit hamar feketedik, de nem ég oda, csak a húsból kijövő lé kap oda, de az adja az ízt neki:)


Zsemléhez sajna nem tudok, azt boltban szoktam venni.


26/F

2012. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Jah azt nem írtam, h 90 dekahúsból 8 db vastag pogácsa jön ki:)
2012. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi múltkor csak simán darált marhahúst ízesítettünk sóval és borssal (az eredetit így kell), majd kisütöttük serpenyőben.
2012. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Így szoktam készíteni a zsömléket, ez nagyon tuti recept.Mindig sikerül és nagyon finom.

A húspogácsát azt pedig darát marhahúsból készítjük, ízesítjük só, bors, reszelt vöröshagyma és mustár.Kicsit összeérik és serpenyőben kevés olajon kisütjük.

Ha nincs marhahúsom, vagy pénzem rá, akkor sertéssel is egész jó.A lényeg hogy ne legyen agyonfűszerezve se agyon sózva.

2012. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!